Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II Stopnia im. Mieczysława Karłowicza
DDDD

W dniach 12-13.XI.2021 r. odbył się

XXVIII POZNAŃSKI KONKURS INSTRUMENTÓW DĘTYCH

IM. PROF. MIECZYSŁAWA KOCZOROWSKIEGO

zorganizowany przez Sekcję Instrumentów Dętych i Perkusji

Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia

im. Mieczysława Karłowicza

w którym wzięło udział 60 uczniów ognisk muzycznych oraz szkół muzycznych I i II stopnia grających na instrumentach dętych drewnianych z całej Polski.

JURY KONKURSU

Prof. dr hab. PAWEŁ DROBNIK – przewodniczący jury, AM w Poznaniu

Dr hab. ARKADIUSZ ADAMCZYK – AM w Poznaniu

Dr ŁUKASZ KRZEMIŃSKI – AM w Poznaniu

Dr RAFAŁ RACHWAŁ – AM w Poznaniu

Mgr TOMASZ WALCZAK – ZSM w Poznaniu

WYNIKI KONKURSU:

GRUPA 1

I miejsce

Lena Andrzejewska, flet – PSM I i II st. w Koninie

II miejsce

Leon Drygas, klarnet – POSM I st. nr 1 w Poznaniu

III miejsce

Julia Matuszek, flet –  POSM I st. nr 1 w Poznaniu

Liliana Rolek, saksofon – PSM I st. w Nowej Soli

Wyróżnienia:

Ewa Browarna, flet – KOSM I st. w Poznaniu

Krzysztof Marszałkiewicz, klarnet – POSM I st. nr 2 w Poznaniu

Lena Misiorny, klarnet – POSM I st. nr 1 w Poznaniu

Antonina Możdżyńska, flet – KOSM I st. w Poznaniu

Barbara Pawlik, klarnet – POSM I st. nr 2 w Poznaniu

GRUPA 4

I miejsce

Michał Pokrzywa, klarnet – ZSM w Poznaniu

Agata Bezpalko, obój – ZPSM w Krakowie

Dobrochna Dąbek, klarnet – POSM II st. w Poznaniu

Maja Surma, klarnet – ZSM w Poznaniu

II miejsce

Jan Borejko, fagot – ZSM w Gdańsku – Wrzeszczu

Maria Dąbrowska, flet – POSM II st. w Poznaniu

Franciszek Goś, klarnet – POSM II st. w Poznaniu

Weronika Kucharska, flet – POSM I st. w nr 2 Poznaniu

Aleksandra Schulz, flet – SM I i II st. w Gdyni

Kaja Wrzeszcz, klarnet-  ZSM w Poznaniu

III miejsce

Błażej Beszczyński, fagot – PZSM w Bydgoszczy

Hubert Borowiak, fagot – POSM II st. w Poznaniu

Martyna Kruk, flet – POSM I st. nr 2 w Poznaniu

Maria Pilarska, flet – POSM II st. w Poznaniu

Bartosz Perdziak, saksofon – POSM II st. w Poznaniu

Wyróżnienia:

Gabriela Butkiewicz, saksofon – POSM I st. nr 2 w Poznaniu

Justyna Janiak, flet – POSM II st. w Poznaniu

Jakub Kiziak, klarnet POSM I st. nr 2 w Poznaniu

Zofia Kowalska, flet – POSM II st. w Poznaniu

Filip Kucab, saksofon – OSM we Wrocławiu

Maria Kujawa, flet – POSM II st. w Poznaniu

Antoni Piekut, klarnet – POSM I st. nr 2 w Poznaniu

Regina Sobaniec, klarnet – POSM II st. w Poznaniu

Maciej Zaczko, fagot – ZPSM w Szczecinie

GRUPA 2 i 3

I miejsce

Helena Malinowska, flet – POSM I st. nr 1 w Poznaniu

II miejsce

Małgorzata Knoll, flet – KOSM I st. w Poznaniu

Ignacy Pilichaty, saksofon – PSM I st. w Nowej Soli

III miejsce

Antoni Moroz, fagot – OSM w Szczecinie

Pola Radziszewska, flet – SSM I st. w Tarnowie Podgórnym III

Wyróżnienia:

Zofia Jakubowska, flet – ZSM w Poznaniu

Nadia Kmieciak, flet – PSM I st. w Kościanie

Magdalena Linke, flet – PSM I st. w Krotoszynie

Gabriela Poczta, flet – PSM I st. w Krotoszynie

Julia Szymczak, flet – PSM I st. w Kościanie

GRUPA 5

I miejsce

Anna Maria Kochańska, flet – SM I i II st. w Gdyni

II miejsce

Martyna Krzyżkowiak, saksofon – PSM I i II st. w Lesznie

Adam Plucha, fagot – ZSM w Gdańsku – Wrzeszczu

III miejsce

Mikołaj Pietrzak, klarnet – PSM I i II st. w Lesznie

Wyróżnienia:

Nadia Bazarnik, obój – SM I i II st. w Gdyni

Agnieszka Kulka, flet – PSM I i II st. w Lesznie

Weronika Pieczyńska, fagot – PSM I i II st. w Lesznie

Michał Pietrzak, klarnet – PSM I i II st. w Lesznie

pliki do pobrania:

MUZYCZNA NA SOLNEJ

Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II Stopnia im. Mieczysława Karłowicza

Social Share
H E L L O T H E R E
Skip to content