Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II Stopnia im. Mieczysława Karłowicza

Harmonogram egzaminów wstępnych

Harmonogram egzaminów wstępnych do POSM II st.

sobota 8 VI 2024:

9.30 – spotkanie wszystkich kandydatów w sali kameralnej.

10.00 – egzamin wszystkich kandydatów z wiadomości o  muzyce w salach 102 i 104

10.50 – egzaminy indywidualne z instrumentu i kształcenia słuchu wg podanego planu

⇒ Harmonogram egzaminów do pobrania

Teoria                                            Sala Śpiew (sala 57)
11.50  Korchevska  Hanna 52 11.00 śpiew
11.50 Pióro Eliza 101 11.15 śpiew
12.20 Walter Amelia 103 11.30 śpiew
12.20 Wierszycka Urszula 101 11.45 śpiew
Teoria      Jazz (sala lustrzana)
11.20 Młynarz Jakub 105 10.45 trąbka jazzowa/wokal  jazz
11.30 Tasui Damir 52 11.00 gitara jazzowa/basowa
11.50 Andrzejewska Lena 103 11.20 gitara basowa
12.20 Rogala Joachim 105 11.30 gitara basowa
12.20 Bartkowiak Anastazja 103 11.40 fortepian jazzowy
12.30 Andrzejewski Jędrzej 105 11.50 gitara jazzowa
10.50 Krzyżaniak Marek 105 12.00 gitara jazzowa
11.40 Migdalski Leon 105 12.10 perkusja jazzowa
11.20 Wójcicka Lena 103 12.20 wokal jazz
Teoria        Klawisze (sala kameralna)
12.00 Pawłowska Nina Lea 105 10.45 fortepian
12.10 Nowacki Antoni 52 11.00 fortepian
12.10 Szymański Franciszek 105 11.15 fortepian
10.50 Zhyvilova Svitlana 101 11.30 fortepian
11.00 Klapoushchak Alina 101 11.45 fortepian
12.30 Omelchenko Davyd 52 12.00 fortepian
10.50 Jasińska Malwina 103 12.15fortepian
11.30 Stanek Wojciech 105 12.30 fortepian
11.30 Stanek Wojciech 105 12.45 organy
11.50 Leonarczyk Franciszek 105 13.00 organy
Teoria      Struny (sala koncertowa)
11.30 Tasui Damir 52 10.45 gitara
12.00 Klappa Marceli 52 11.00 skrzypce
12.00 Nawrot Mateusz 101 11.15 skrzypce
12.00 Trzebiatowski Adam 103 11.30 skrzypce
12.30 Wojtaszek Anna 101 11.45 skrzypce
11.20  Żołyniak Alicja 52 12.00 skrzypce
11.10 Nagrodzka Natalia 105 12.15 harfa
Teoria      Dęte (sala 120)
10.40 Ciesielski  Dominik (do kl II) 52 11.30 trąbka
11.10  Chudzicki Jan 103 11.45 trąbka
11.10  Malicki Adam 101 12.00 puzon
11.10 Malicki Mikołaj 52 12.15 trąbka /puzon
11.00 Walków Antoni 105 12.30 trąbka
11.00 Zajczyk Kinga 103 12.45 flet
12.10 Knoll Małgorzata 101 13.00 flet
12.10 Rüdiger Wiktoria 103 13.15 flet
11.00 Roszyk Julia 52 13.30 flet
11.40 Urban Zofia 52 13 45 klarnet
11.20 Bednarczyk Zuzanna 101 14.00 klarnet
10.30 Kowalski Filip (do kl III) 52 14.15 saksofon
Teoria    Perkusja (sala 132)
11.40 Stańczyk Maciej 103 11.00 perkusja
11.30 Sawicki Antoni 103 11.15 perkusja
Teoria   Lutnictwo (sala 9)
11.40 Walczak Lilia 101 10.45 lutnictwo
11.30 Walczak Róża 101 10.45 lutnictwo
Teoria    Rytmika (sala 57)
10.50 Gramacka Iga 52 12.00 – 13.15 rytmika
11.00 Roszyk Julia 52 12.00 – 13.15 rytmika

MUZYCZNA NA SOLNEJ

Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II Stopnia im. Mieczysława Karłowicza

Social Share
H E L L O T H E R E
Skip to content