Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II Stopnia im. Mieczysława Karłowicza

Konkurs Zespołów Kameralnych

Zapraszamy dziś na VI odsłonę Konkursu Zespołów Kameralnych im. prof. Wojciecha Malińskiego „Razem raźniej”.

Program konkursu:

SALA KONCERTOWA, godz.16.00
KATEGORIA – MUZYKA KLASYCZNA
1. Trio perkusyjne
Franciszek Białas marimba
Tomasz Koserczyk ksylofon
Marcin Rubczak wibrafon
Andrzej Jagodziński – „Smak jagody”
Dominik Kozicki – „The Clocks”
Przygotowanie: Marian Rapczewski
SALA KAMERALNA, godz.16.15
2. „Flowers of Music”
Antonina Gandecka harfa
Maria Pilarska flet
Marc Berthoumieu – Lascivo
Jacques Ibert – Entr’acte
Przygotowanie: Anna Zgółka-Downar
3. Trio kontrabasowe
Michalina Rosińska
Emilia Obst
Hubert Krawiecki
W. Kilar – Walc z filmu „Trędowata” w opracowaniu Michała Suszyckiego
P. Czajkowski – „Taniec Cukrowej Wróżki” z baletu „Dziadek do orzechów”
/aranżacja Dunkan Stubbs/
Przygotowanie: Joanna Markiewicz
4. Karłowicz Guitar Duo
Filip Furmańczyk
Wojciech Zielonacki
Fernando Sor – Introduction, Theme with Variations and Allegretto (wybór)
Przygotowanie: Piotr Kosmowski
5. Trio smyczkowe
Amelia Jędrzejczyk skrzypce
Maria Kapała altówka
Zuzanna Pohl wiolonczela
Leopold Mozart – Divertimento nr 2 część 1
Aleksander Borodin – Wariacje g-moll
Przygotowanie: Łukasz Kierończyk
6. Kwartet smyczkowy
Marianna Kusz skrzypce
Dobrochna Karolewska skrzypce
Zuzanna Mróz altówka
Helena Gałek wiolonczela
Aleksander Borodin – Scherzo z Kwartetu nr 2
Przygotowanie: Łukasz Kierończyk
7. Kwartet smyczkowy
Karolina Omelchenko skrzypce
Maja Cichoń skrzypce
Klara Orwat altówka
Lena Rosińska wiolonczela
Edward Grieg – Kwartet g-moll op. 27 cz. I Allegro molto ed agitato
Przygotowanie: Dorian Pawełczak
8. Kwartet saksofonowy
Julia Gryszczyńska sax sopran
Filip Nowak sax alt
Natanel Stawnicki sax baryton
Bartosz Perdziak sax tenor
William R. Higgins – First Suite cz. I i II
Przygotowanie: Violetta Spychaj
PRZERWA do godz.17.45
9. Duet fortepianowy
Róża Drahejm
Olga Kaj
Francis Poulenc – Capriccio
Przygotowanie: Agata Malińska
10. Brillante Piano Duo
Natalia Sipowicz
Aleksandra Wawrzyniak
Witold Lutosławski – Wariacje na temat Paganiniego na dwa fortepiany
Przygotowanie: Agata Malińska

11. Kwartet dęty (trąbki)
Piotr Woźniak
Judyta Cenkier
Bogusz Jankowski
Bartosz Apolinarek
V. Vasilevsky – A la Flamenco
Przygotowanie: Andrzej Kulka
KATEGORIA OPEN I JAZZ
12. Kwintet dęty
Cyprian Janczar trąbka/wokal
Bartosz Apolinarek trąbka
Maurycy Majewski trąbka
Szymon Kąkolewicz puzon
Katarzyna Wiśniewska puzon
„Bella Ciao” – Tradizionale (Piemont)
Przygotowanie: Andrzej Kulka
13. Muzyczni Tułacze
Marcel Tułacz wokal
Maurycy Majewski trąbka
Jakub Derej fortepian (ZPSM w Bielsku-Białej)
Beniamin Gleń perkusja (PSM II st.w Zamościu)
Zbigniew Wodecki – ,,Zabiorę Cię dziś na bal”

14. Męska Jaskinia
Franciszek Burandt „Bażant” saksofon
Bartosz Nowaczyk „Czipson” gitara elektryczna
Szymon Banyś „Łysy” puzon
Mikołaj Modrzyński „Mały” kontrabas
Franciszek Dworniczak „Dworas” perkusja
Franciszek Burandt – Patology

MUZYCZNA NA SOLNEJ

Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II Stopnia im. Mieczysława Karłowicza

Social Share
H E L L O T H E R E
Skip to content