Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II Stopnia im. Mieczysława Karłowicza

Charytatywny Musicalowy Koncert Walentynkowy 2024

Jak co roku w okolicach Walentynek chcielibyśmy zaprosić Państwa na nasz Charytatywny Musicalowy Koncert Walentynowy pt. „Miłość, geniusz i intryga”, który  będziemy mieli przyjemność zaprezentować w naszej Sali Koncertowej, w dniach 1-4 lutego 2024 roku.

Koncert ma charakter musicalowy i  w tym roku oparty jest na wielkich przebojach Whitney Houston, Tiny Turner oraz Eltona Johna twórców w nowych, oryginalnych aranżacjach naszych uczniów. Zabawna walentynkowa fabuła odwołuje się tym razem do utworów Moliera oraz G.B Shawa.

Całkowity dochód z rozprowadzanych cegiełek /cena cegiełki od 15 zł/ przeznaczony zostanie na cztery fundacje charytatywne: L’Arche Polska, Mam Marzenie, Avalon oraz Wspólnotę Burego Misia, których przedstawiciele będą obecni na koncertach i w paru zdaniach przybliżą zakres i sposób swojej działalności.

W zeszłym roku koncerty zgromadziły ponad 3000 widzów, a w konsekwencji udało nam się przekazać fundacjom ponad 30000 PLN. Ponieważ od lat jestem osobiście związana z tym projektem, mam pełną świadomość, że jest to nasz wspólny sukces, który nie byłby możliwy bez Państwa życzliwości i wsparcia.

W poprzednich latach uczniowie naszej szkoły z ogromnym sukcesem przypomnieli publiczności piosenki Beatlesów, Franka Sinatry, Elvisa Presleya, Edith Piaf, Stinga, ABBY, zespołu Queen oraz przeboje broadway’owskie, piosenkę polską oraz afroamerykańską, które stanowiły podstawę scenariuszy historii miłosnych perypetii, opartych na tekstach literatury klasycznej. Całości towarzyszyła i w tym roku również towarzyszyć będzie uczniowska orkiestra, pod batutą młodych dyrygentów.

Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli po raz kolejny wesprą Państwo naszą inicjatywę, nie tylko ze względu na jego charytatywny, ale również edukacyjny i kulturalny charakter.

Kalendarium koncertów:

  • 1.02.2024r. o godz. 12.00
  • 2.02.2024r o godz. 10.00, 12.00 i 19:00
  • 3.02.2024r. o godz. 16.00 i 19.00
  • 4.02.2024r. o godz. 16.00 i 18.00

Wszelkie informacje, zakup cegiełek, rezerwacja miejsc:

( 61 852 28 56 w.107 (w godz.8.00 – 15.00) lub ( 79 79 39 349 (w godz.17.00 – 20.00)

ZAPRASZAMY!!!

MUZYCZNA NA SOLNEJ

Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II Stopnia im. Mieczysława Karłowicza

Social Share
H E L L O T H E R E
Skip to content