Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II Stopnia im. Mieczysława Karłowicza

Bei mir und bei dir/U mnie i u Ciebie – Spotkanie polsko-niemieckie.

Połowa walki o nagrodę młodzieży w projekcie  „Bei mir und bei dir /U mnie i u Ciebie” za nami!!!
Ideą projektu jest stworzenie wirtualnego przewodnika po Poznaniu i Bad Oldesloe. Oba miasta widziane okiem młodych ludzi, miejsca, w których  chętnie przebywają, spędzają czas wolny i z którymi są emocjonalnie związani.
W dniach 16-20 maja gościliśmy w naszej Szkole 19 uczniów i ich opiekunów z Niemiec Razem spędziliśmy wspaniały, pełen wrażeń tydzień.
Poza typowymi atrakcjami turystycznymi naszego miasta jak: Katedra, Stary Rynek, Palmiarnia czy Muzeum Rogala Marcińskiego, nasi goście poznali  Szachownicę w Starym Browarze, bulwary nad Wartą, policzyli wszystkie Żabki w Poznaniu wink, zjedli najlepsze lody w Kolorowej, a pragnienie ugasili pyszną lemoniadą w Pettit Paris.
Nie możemy już doczekać się drugiej części projektu, tym razem u naszych zachodnich sąsiadów w Bad Oldesloe.

MUZYCZNA NA SOLNEJ

Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II Stopnia im. Mieczysława Karłowicza

Social Share
H E L L O T H E R E
Skip to content