Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II Stopnia im. Mieczysława Karłowicza

Naaaaajdłuższa lekcja w naszej Szkole!

28 godzin matmy NON STOP!

Uczniowie klasy Va, wraz ze swoją wychowawczynią, panią Agnieszką Stoińską, podjęli to nie lada WYZWANIE i … udało się!!! Wystartowali w poniedziałek, 11.X.2021 o godz. 8:15 a MATMAraton zakończył się we wtorek, 12.X.2021 o 12:15. Dziesiątki zadań, walka ze zmęczeniem i matematycznymi zagadnieniami. Tak wyglądała najdłuższa lekcja w Naszej Szkole. Na początku powtórzony i utrwalony materiał z lat poprzednich, potem, dla rozluźnienia sudoku. Na obiad duuuuuża pizza, później spacer i powrót do zadań, tym razem arkuszy maturalnych. I tak na zmianę: zadania – łamigłówki matematyczne (tangramy, zagadki, piramidy liczbowe, itp.). A dla relaksu – TANIEC!!! No i wspólne spożywanie posiłków. W takim towarzystwie smakuje najlepiej.

Było SUPER!!!

MUZYCZNA NA SOLNEJ

Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II Stopnia im. Mieczysława Karłowicza

Social Share
H E L L O T H E R E
Skip to content