Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II Stopnia im. Mieczysława Karłowicza

11.12.-14.12. 2020 udział naszych uczniów w wymianie młodzieżowej na terenie Niemiec

W dniach 11.12.-14.12. uczniowie naszej szkoły z opiekunem mgr Izabelą Janiak-Witlewską brali udział w wymianie młodzieżowej na terenie Niemiec, w kraju związkowym Szlezwik-Holsztyn. W tym czasie dali 2 koncerty: 1) w szkole w Bad Oldesloe 2) w Ratuszu w Lubece, gdzie wykonywali jako najważniejszy punkt programu Odę do Radości w aranżacji Adama Janickiego na wiolonczelę, altówkę, skrzypce, obój i fagot oraz śpiew. Owacji nie było końca!!! Mamy nadzieję, ze nawiązane tam przyjaźnie przetrwają i już z niecierpliwością czekamy na rewizytę niemieckich kolegów. W wymianie brali udział:
Marta Jarząbek,
Julia Baran,
Agata Kurowska,
Weronika Mazurek
, Adam Janicki
, Michał Ratic
Marcel Przybylski

MUZYCZNA NA SOLNEJ

Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II Stopnia im. Mieczysława Karłowicza

Social Share
H E L L O T H E R E
Skip to content